fotografia Szczecin, zdjęcie portretowe fotografa


Jestem fotografem z 12 letnim doświadczeniem. Od 2011 roku aktywnym członkiem Fotoklubu Szczecin. Uczestniczyłem w kilku wystawach zbiorowych, w tym jednej w Lizbonie w Portugalii. Byłem również gościem audycji radiowej o fotografii „Migawka” w Radiu Szczecin. Efektem wykonanych przeze mnie sesji zdjęciowych jest ponad 50 zadowolonych klientów. Jeśli zliczyć łączny czas jaki poświęciłem na fotografowanie było by to kilka miesięcy fotografowania non stop! Dla klientów najczęściej wykonuję zdjęcia portretowe, wnętrz oraz produktów.
Prywatnie jestem miłośnikiem podróży, jazdy na rowerze oraz renowacji mebli.

Opinie:

Marcin Osóch
Marcin Osóch
07:40 10 Dec 20
Super! Polecam pana Roberta. Zdjęcia full profeska, na prośbę trochę poprawione tak , że się wygląda młodziej , ładniej i ze dwa razy lepiej (albo i z pięć razy lepiej). Dzięki wielkie i polecam Pana usługi, pewnie skorzystam znowu za jakiś czas!
katbiernikowicz
katbiernikowicz
15:56 09 Dec 20
Dziękuję za profesjonalne wykonanie zdjęć biznesowych. Dzięki świetnej obróbce będę robić lepsze wrażenie na nowym stanowisku 🙂
Nicola Startek
Nicola Startek
09:24 09 Dec 20
Miałam przyjemność pracy z Robertem, pełen profesjonalizm. Za każdym razem przy wykonywaniu pracy, dba o detale oraz o jakość wykonanego zadania. Bardzo rzeczowo podchodzi do zadań. Gorąco polecam.
Aleksander Kusztelski
Aleksander Kusztelski
09:21 24 Sep 20
Polecam. Robert robi dobre, staranne zdjęcia, które śmiało można wykorzystać do celów zawodowych jak i prywatnych.
Lukasz Brendel
Lukasz Brendel
18:13 16 Sep 20
Miałem przyjemność pracować z Robertem podczas konferencji Lean Corner. Robert bardzo rzeczowo i profesjonalnie podszedł do analizy naszych potrzeb oraz sam proaktywnie "pilnował" żeby wszystko zostało zrobione w należyty sposób. Same zdjęcia? Bardzo dynamiczne, oddające "klimat"konferencji.
Patryk Lipień
Patryk Lipień
07:30 20 Aug 20
Doskonały kontakt, dokładnie omówione szczegóły zlecenia oraz świetne zdjęcia, polecam Pana Roberta.
Damian Ciecierski
Damian Ciecierski
10:32 18 Aug 20
Profesjonalne podejście do pracy i klienta! Portrety biznesowe na najwyższym poziomie.
Ela Kucz
Ela Kucz
21:31 12 Aug 20
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Robertem. Zleciłam wykonanie sesji mojego gabinetu dietetycznego. Nareszcie mam profesjonalnie wykonane zdjęcia. Muszę również zaznaczyć iż sesja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam!
Tomasz Waliszewski
Tomasz Waliszewski
20:26 12 Aug 20
Po pierwsze - profesionalizm. Robert nie spieszy się ze zleconą pracą, zawsze dokładnie pyta klienta o jego oczekiwania, wsłuchuję się w potrzeby i przede wszystkim dokładnie robi to co do niego należy. Polecam!
Zobacz wszystkie opinie

Poszukujesz fotografa do wykonania zdjęć? Skontaktuj się ze mną.

Jeśli chcesz bliżej mnie poznać to zapraszam Cię do zobaczenia mojego portfolio oraz wpisów na blogu.
Mam nadzieję że Ci się tutaj spodoba.