Oferta fotografii wizerunkowej

Fotografia portretowa w studio

Oferta fotografii portretowej w studio jest skierowana do osób które potrzebują zdjęć wizerunkowych.

Nasz wizerunek jest bardzo ważny i trudno temu zaprzeczać. Pierwsze wrażenie może zachęcić lub wręcz zniechęcić druga osobę do kontaktu z nami. W dobie internetu pierwsze wrażenie wywieramy już na podstawie zdjęcia profilowego. Może ono przekazać bardzo dużo informacji o danej osobie.

Według portalu LinkedIn zdjęcie umieszczone w tym serwisie aż czternastokrotnie zwiększa ruch na profilu.

Dlatego niezwykle ważne jest aby nasze zdjęcie było odpowiedniej jakości oraz przedstawiało nas we właściwy sposób. W sposób zgodny z naszą strategią komunikacji wizualnej oraz osobistymi intencjami.

Najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalna sesja zdjęciowa która będzie dopasowana do Twoich potrzeb oraz intencji.

Porozmawiajmy o Twojej sesji!

Fotografia portretowa w plenerze lub wnętrzu

Oferta fotografii portretowej w plenerze lub wnętrzu jest skierowana do osób które chcą się wyróżnić i mieć zdjęcia inne niż typowo studyjne. Może to być także kolejna sesja zdjęciowa kiedy posiadasz już profesjonalne zdjęcia na jednolitym tle.

Zdjęcia w naturalnym dla Ciebie środowisku mogą być wspaniałym uzupełnieniem Twoich materiałów marketingowych. Mogą one zostać wykorzystane do publikacji w magazynie, na łamach bloga lub też w mediach społecznościowych. Wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz kreatywności.

Fotografia w plenerze lub wnętrzu wymaga większego przygotowania. Należy wybrać odpowiednie miejsce i ustalić szczegóły dotyczące koncepcji zdjęć. Dlatego konieczna jest rozmowa przed sesją. Poznaję wtedy Twoje potrzeby oraz oczekiwania w stosunku do efektu finalnego. Mogę zweryfikować Twoje pomysły oraz podpowiedzieć coś od siebie. Wszystko aby uzyskany efekt był możliwie najlepszy oraz zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Porozmawiajmy o Twojej sesji!

Jak przebiega cały proces sesji portretowej?

Konsultacja sesji portretowej

Każda sesja rozpoczyna się od konsultacji. To bardzo ważny etap gdzie poznam trochę bardziej Ciebie, Twoje potrzeby i oczekiwania w stosunku do zdjęć które zrobimy.
Konsultacja jest nie tylko niezbędna dla mnie abym wiedział jakie zdjęcia mam wykonać. Konsultacja jest potrzebna również a może i przede wszystkim Tobie!
Gdy znam Twoje potrzeby i oczekiwania to zdecydowanie lepsze zdjęcia mogę Tobie wykonać. Nie dlatego że jakość techniczna jest lepsza choć jest bardzo wysoka.
Lepsze dlatego że zdjęcia dokładnie odpowiadają na Twoje potrzeby i oczkowania. Są bardziej dopasowane do CIEBIE.

Konsultacja stylistyczna sesji portretowej

Konsultacja stylistyczna to etap kiedy zajmiemy się tym jak chcesz wyglądać na sesji portretowej. W tym etapie porozmawiamy o tym co warto zabrać na sesję. Jakie kolory do siebie pasują, a jakie zupełnie nie. Czego unikać oraz jak kolory oraz wzory wykorzystać podczas sesji zdjęciowej. Omówimy również makijaż.

Sesja portretowa w studio lub innej lokalizacji

Podczas zdjęć pomagam Tobie w odpowiednim ustawieniu aby efekty były jak najlepsze. Nie musisz być profesjonalnym modelem czy modelką by świetnie wyglądać na zdjęciach. Wystarczy tylko, że posłuchasz moich rad. Jestem na sesji po to aby pomóc Tobie wyglądać i czuć się dobrze. W fotografii portretowej nie tylko liczy się strona techniczna wykonanych zdjęć ale również, a właściwie przede wszystkim relacja z drugim człowiekiem. Bez odpowiedniego podejścia do drugiej osoby oraz dobrej atmosfery na sesji trudno o dobre zdjęcia. Wiedząc o tym dbam abyś podczas zdjęć czuł/czuła się świetnie, a efekty przerosły Twoje oczekiwania.

Wybór zdjęć z sesji portretowej


Po sesji wspólnie obejrzymy i wybieramy najlepsze zdjęcia. To etap gdzie mogę pomóc Tobie w czasem niełatwym wyborze tych zdjęć które zostaną poddane edycji.

Edycja oraz retusz zdjęć portretowych

Edycja oraz retusz zdjęć z sesji portretowej jest tak samo ważnym etapem jak ich wykonanie. To nie tylko możliwość ale wręcz konieczność. To etap kiedy sprawiam że fotografia wygląda jeszcze lepiej. Zaczynam od podstawowej edycji kolorystycznej kończąc na retuszu całej fotografii. Jednak nie musisz się obawiać że efekt będzie sztuczny. Retusz wykonuję tak aby nie było widać że w ogóle był wykonany. Poprawiane są takie rzeczy jak pyłki na garderobie, zagięcie ubrania czy pofalowana marynarka. Są to drobne poprawki jednak całościowo tworzą duży pozytywy efekt.

Oddanie gotowych fotografii portretowych

Standardowo gotowe zdjęcia w formie elektronicznej otrzymujesz po 5 dniach roboczych. Jeśli natomiast potrzebujesz zdjęcia możliwie najszybciej i zależy Tobie bardzo na czasie to możesz skorzystać z realizacji ekspresowej. Już w ciągu 2 dni od sesji możesz otrzymać zdjęcia. Usługa jest dodatkowo płatna. Koszt to +50% wybranego przez Ciebie pakietu.

Zobacz co mówią o mnie klienci:

  • opinia sesji wizerunkowej
  • sesja zdjęciowa wizerunkowej opinia
  • opinia sesji zdjęciowej wizerunkowej
  • opinia - sesja wizerunku
  • opinia zdjęcia wizerunkowe
  • opinia zdjęcia wizerunkowe dla dietetyka

Umów się na konsultację!