| | | | | |

Sesja wizerunkowa dla dietetyka – Projekt Zdrowie Szczecin

Sesja wizerunkowa dla dietetyka – Projekt Zdrowie Szczecin. Głównym celem sesji były zdjęcia wizerunkowe dietetyk Elżbiety Kuczyńskiej oraz wnętrza centrum dietetycznego.  

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w centrum dietetycznym. Pomimo iż do dyspozycji nie mieliśmy wielkich przestrzeni to według mnie stworzyliśmy razem bardzo fajne zdjęcia które można umieścić na stronie www lub social mediach.

Do portretów biznesowych nie potrzeba wiele miejsca. Przy odpowiednim ustawieniu da się je zrobić nawet w niewielkim pomieszczeniu.  Ze względu że ściany gabinetu są szare mogłem wykorzystać je jako tło i nie było potrzeby dodatkowo rozkładać nic poza oświetleniem. Gdybym jednak musiał dodatkowo rozstawić tło to musiał bym się trochę bardziej nagimnastykować… Jednak było by i to możliwe.

Czy sesja wizerunkowa dla dietetyka to tylko w studio?

Jak widzicie często nie jest konieczne aby jechać do fotografa tylko po to aby wykonać kilka portretów. Takie zdjęcia można spokojnie wykonać w Waszym biurze, salonie czy zakładzie. Zyskujecie również czas. Fotograf przyjedzie do Was. Nie musicie nic więcej robić. Cała sesja może trwać od 30 minut do 90 minut w zależności od ilości zdjęć.

Jak oświetlić takie zdjęcia?

Całość doświetliłem dwoma lampami. Jedna lampa bez modyfikatorów użyta została jako wypełnienie światłem gabinetu. Do oświetlenia portretów wykorzystałem natomiast lampę z softboxem. Przy zdjęciach portretowych użyłem również blendy by rozświetlić cienie na twarzy. Prosty set up który daje naprawdę fajne efekty.

Pod koniec sesji wykonałem również kilka zdjęć gabinetu. Takie zdjęcia można użyć na przykład do wizytówki Google. Przydadzą się również na stronie www.

Tutaj użyłem obiektywu ultra szerokokątnego o ogniskowej 14mm. To dość specjalistyczny obiektyw który wymaga trochę wprawy w użytkowaniu. Szczególnie w  zdjęciach wnętrz. Jedną z jego cech możecie zobaczyć na przedostatnim zdjęciu wpisu. Bardzo rozciągnął on biurko oraz oddalił regał. Przez to pomieszczenia bardzo małe mogą wydawać się wielkie przy fotografowaniu obiektywem o takiej ogniskowej. W przypadku zdjęć mieszkań na sprzedaż lub wynajem może to wprowadzać potencjalnych chętnych w błąd. Stąd też do takich celów staram się bardzo ograniczać użycie obiektywu o takiej ogniskowej. W przypadku zdjęć gabinetu to nie ma to takiego znaczenia. Zdjęcia mają pokazać gabinet i jego możliwości/cechy w atrakcyjny sposób.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z sesji wizerunkowej dla dietetyka:

sesja wizerunkowa dla dietetyka
sesja wizerunkowa dla dietetyka
zdjęcia dla dietetyka
sesja dietetyka
dietetyk sesja wizerunkowa
gdzie wykonać sesję zdjęciową dla dietetyka
dietetyk przy wadze
wizerunek dietetyka
zdjęcia wizerunkowe dla dietetyka
zdjęcia gabinetu dietetycznego
zdjęcia dla gabinetu dietetycznego
sesja zdjeciowa dla dietetyka

Sesja wizerunkowa dla dietetyka, zdjęcia wizerunkowe dietetyka, wizerunek dietetyka, fotograf portretowy Szczecin, fotografia portretowa Szczecin, zdjęcia biznesowe Szczecin, fotografia korporacyjna Szczecin, portret Szczecin, Twój wizerunek w sieci, Twoja marka osobista, Twoja marka online

Similar Posts

Leave a Reply