Fotograf Szczecin

Szukasz dobrego fotografa w Szczecinie lub okolicy?
Potrzebujesz wykonać sesję architektury lub wnętrz?

Fotograf nieruchomości Szczecin

Chcesz wynająć bądź sprzedać swoją nieruchomość?

Jeśli tak to dobre zdjęcia Tobie w tym pomogą!

Profesjonalne zdjęcia Twojej nieruchomości pomogą pokazać ją w ogłoszeniu w atrakcyjny sposób. Pomoże to zarówno w większej liczbie potencjalnie chętnych jak i wyższej cenie sprzedaży lub najmu. Piękne zdjęcia Twojej nieruchomości pozwolą również wynająć lub sprzedać ją w krótszym czasie. Jeśli najbardziej zależy Tobie właśnie na czasie transakcji to zdecydowanie warto skorzystać z takiej usługi. Możesz być zaskoczony jak szybko Toja nieruchomość znajdzie nabywcę lub najemcę!

Przy nieruchomościach na wynajem takie zdjęcia będą procentować przy każdej zmianie najemców. Profesjonalna sesja wnętrz pozwoli Tobie na minimalizację przestojów pomiędzy lokatorami. Wielu ekspertów twierdzi że przy rentownym wynajmie dobry fotograf wnętrz to nie możliwość lecz wręcz konieczność.

To jednak nie koniec korzyści z sesji zdjęciowej nieruchomości.


Przed sesją pomagam przygotować wnętrza tak by prezentowały się pięknie na zdjęciach. Nie musisz się znać na przygotowaniu obiektu do zdjęć. Wystarczy że skorzystasz z gotowych wskazówek dopasowanych do Twojego wnętrza! Na miejscu podczas sesji również dokonuję niezbędnych poprawek tak by wszytko w kadrze się zgadzało.

Współpracuję również ze stylistami wnętrz i mogę również wykonać dla Ciebie usługę tak zwanego home stagingu. Ujednolicenie wnętrza oraz odpowiednie dodatki stworzą przestrzeń która będzie pięknie wyglądać na zdjęciach. Takie wnętrze będzie również zachęcać do zamieszkania w nim!

Wykonuję zdjęcia nieruchomości z drona. Ujęcia z powietrza pokażą okolicę oraz samą nieruchomość i dodadzą atrakcyjności Twojej oferty.

Jak przebiega proces wykonania zdjęć nieruchomości:

 • konsultacja sesji (porozmawiamy o nieruchomości, idealnym kliencie oraz przygotowaniu i stylizacji do sesji)
 • płatność za zdjęcia
 • sesja zdjęciowa nieruchomości
 • wybór zdjęć do edycji
 • edycja oraz retusz wybranych zdjęć
 • przygotowanie zdjęć pod wymagania konkretnych serwisów
 • przekazanie zdjęć w formie elektronicznej

Korzyści z sesji zdjęciowej Twojej nieruchomości

 • konsultacja sesji która pomorze Ci w odpowiednio przygotować wnętrza,
 • dobry kontakt oraz zaangażowanie, możesz liczyć na moją pomoc oraz wiedzę aby efekty współpracy były jak najlepsze,
 • świetne efekty dzięki autorskiej edycji oraz retuszu wykonanych zdjęć,
 • możliwość wykonania zdjęć nieruchomości oraz otoczenia z powietrza za pomocą drona,
 • z gotowych zdjęć możesz korzystać bez ograniczeń czasowych,
 • przekażę Tobie zdjęcia w odpowiedniej rozdzielczości, nie musisz się więc martwić wymaganiami różnych serwisów ogłoszeniowych, wystarczy tylko dodać zdjęcia!
 • Twoje zdjęcia są bezpieczne, nie musisz się martwić o ich utratę bo wykonuję ich regularnie kopię zapasową,
 • nawet do dwóch dni od sesji możesz mieć gotowe fotografie przy opcji ekspresowej (usługa dodatkowo płatana),
 • standardowy termin przekazania zdjęć to pięć dni roboczych,
 • niższa cena dzięki zwolnieniu z VAT, u mnie nie płacisz VATu!

Nie czekaj i już dziś zainwestuj w dobre zdjęcia swojej nieruchomości.

Klienci o mnie:

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad współpracą z Panem Robertem, to naprawdę warto, bo wyczucie stylu, ukazanie zalet prezentowanego wnętrza oraz komunikacja w trakcie sesji są kluczowe przy fotografowaniu nieruchomości. Pan Robert ma doskonały zmysł, przez co praca z nim jest łatwa. W zasadzie wszystkie jego uwagi były cenne i pomagały nam wspólnie ustalić sceny do kolejnych ujęć. Oprócz tego zaangażowanie, przyjazna atmosfera i ekspresowy czas dostarczenia gotowych zdjęć – to wszystko sprawiło, że finalny efekt spełnił nasze oczekiwania pod każdym względem. Wrócimy przy najbliższej możliwej okazji!

Jeśli zastanawiasz się czy skorzystać z usług agencji czy zająć się sprzedażą nieruchomości samodzielnie, to prawdopodobnie trafiłeś na stronę Pana Roberta. Nie ma się co dalej wahać, wybierajcie zdjęcia i samodzielne działanie, otrzymacie pełną pomoc i doradztwo przy przygotowaniu, super zdjęcia i aranżację. Polecam!

Zdjęcia wnętrz wykonane przez pana Roberta są naprawdę imponujące. Ujęcia są bardzo estetyczne i pomysłowe, co dodaje im wyjątkowego charakteru. Widać, że fotograf ma profesjonalne podejście do klienta, starając się zrozumieć ich oczekiwania i przedstawić nieruchomość w najlepszym świetle.

Jestem pod wrażeniem różnorodności kadrów i perspektyw, które fotograf zastosował. To pokazuje kreatywność i umiejętność patrzenia na wnętrza z różnych perspektyw. Przyglądając się zdjęciom, można zauważyć, że każdy detal został starannie uwzględniony, a światło i kompozycja są doskonale dobrane.

Chociaż oferta była droższa od innych, które dostałam, widzę, że warto było zainwestować w te profesjonalne usługi fotograficzne. Otrzymałam komplet zdjęć w różnych rozdzielczościach, gotowych do użycia w mediach społecznościowych oraz do druku. To niesamowicie wygodne i oszczędza mi czasu i wysiłku przy dostosowywaniu zdjęć do różnych potrzeb.

Fotograf wnętrz Szczecin

Chcesz pokazać w internecie restaurację lub lokal usługowy?

Planujesz zdjęcia swojego biura lub hali produkcyjnej?

Potrzebujesz zdjęć swoich realizacji wykończenia wnętrz lub deweloperskich?

Jeśli tak to zobacz jak mogę Ci pomóc!

Zajmuję się fotografią wnętrz w Szczecinie i okolicach na potrzeby firm.
Fotografuję przestrzenie biurowe, lokale usługowe oraz hale przemysłowe.
Wykonuję zdjęcia realizacji na potrzeby firm z szeroko rozumianej branży wykończenia wnętrz oraz inwestycji developerskich.
Fotografuję również obiekty noclegowe takie jak hotele oraz pensjonaty.


Fotografia wnętrz to dziedzina fotografii wymagająca odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy. Wybierając fotografa który się specjalizuje w fotografii wnętrz zyskujesz pewność że zdjęcia będą odpowiednie i przyniosą zamierzony przez Ciebie efekt.


Do swoich zdjęć wykorzystuje profesjonalny pełno klatkowy aparat o rozdzielczości 46MP wraz z dedykowanymi obiektywami. Dzięki temu mogę przygotować zdjęcia które nie tylko będą dobrze wyglądać w internecie ale również w druku. Przy sesji wnętrz korzystam również z zewnętrznych lamp błyskowych, często łącząc kilka zdjęć w jeden perfekcyjny kadr. Wszystko dlatego aby efekt finalny był jak najlepszy.

Wykonuję również fotografie lotnicze za pomocą drona. Takie zdjęcia nie tylko są ważnym elementem sesji inwestycji deweloperskich. Zdjęcia z drona mogą być również dobrym uzupełniłem sesji wnętrz firmowych.


Przed sesją pomagam przygotować wnętrza tak by prezentowały się pięknie na zdjęciach. Nie musisz się znać na przygotowaniu wnętrz do zdjęć. Wystarczy że skorzystasz z gotowych wskazówek!

Nie czekaj i już dziś zainwestuj w dobre zdjęcia swoich wnętrz.

Fotografia architektury Szczecin

Wykonuję zdjęcia gotowych realizacji dla biur architektonicznych oraz generalnych wykonawców. Fotografie realizacji tworzą portfolio wykonanych prac oraz są doskonałym uzupełnieniem materiałów marketingowych.

Nie czekaj i zainwestuj w świetne zdjęcia architektury!


Klienci o mnie:

Skorzystalismy z uslug Pana Roberta w ramach zlecenia polegajacego na sfotografowaniu 15 obiektow architektonicznych. Jestesmy bardzo zadowoleni z pracy Pana Roberta i zamierzamy kontynuowac wspolprace z nim. Zdjecia sa ciekawe oraz dobrze obrobione, spelniaja nasze oczekiwania w 100 procentach.

Kontakt do Pana Roberta znalazłam w internecie. Moją uwagę przyciągnęła przyjazna strona internetowa i profesjonalne portfolio. Zlecałam Panu Robertowi zdjęcia architektury. Współpraca z Panem Robertem przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie na poziomie komunikacji, a dzieło w postaci zdjęć spełnia wszystkie wymagania określone przeze mnie na początku projektu. Dodatkowo Pan Robert działa sprawnie pod względem czasowym, zarówno terminów sesji jak i obróbki i przygotowania zdjęć. Planuję dalszą współpracę z Panem Robertem i śmiało rekomenduję go jako partnera.

Fotografia lotnicza Szczecin

Wykonuję zdjęcia lotnicze dronem w Szczecinie oraz okolicy. Odmienna perspektywa daje duże możliwości jakie mogę zaoferować dla moich klientów. Fotografie z powietrza są świetnym uzupełnieniem zdjęć wnętrz czy architektury. Pozwalają pokazać budynek oraz otoczenie w niebanalnej i niecodziennej perspektywie. Docenią to właściciele firm produkcyjnych lub usługowych, architekci, generalni wykonawcy czy deweloperzy.

? Często zadawane pytania ?

Ile wcześniej najlepiej zarezerwować sesję?

Najlepiej tydzień lub dwa wcześniej. Wszystko zależy jednak od aktualnego obłożenia.

W jakich godzinach najlepiej wykonać sesję?

Wszystko zależy od danej nieruchomości. Nie musisz się jednak tym martwić. Po podaniu lokalizacji nieruchomości określę w jakich godzinach warto wykonać zdjęcia aby uzyskany efekt był możliwe najlepszy.

Czy jest możliwość wykonania zdjęć z powietrza?

Tak, wykonuję zdjęcia z powietrza za pomocą drona. Często taka usługa jest w pakiecie wraz z sesją wnętrz nieruchomości.

Czy wykonuję stylizację czyli tak zwany Home Staging?

Podstawowa konsultacja stylizacyjna która pomaga Tobie przygotować lepiej nieruchomość do zdjęć jest w mojej ofercie. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej specjalistycznej i szerszej pomocy w stylizacji nieruchomości to w trakcie współpracy polecę Tobie specjalistkę typowo od Home Stagingu.

Jak wygląda płatność za sesję?

Płatność za sesję jest pobierana przed sesją i gwarantuje rezerwację ustalonego wspólnie terminu.

Czy mogę sam/sama wybrać zdjęcia z sesji?

Tak oczywiście! Jest to możliwe. Najczęściej moi klienci samodzielnie wybierają najlepsze zdjęcia z sesji. Jeśli z jakiś powodów nie chcesz dokonywać takiego wyboru to mogę wybrać najlepszy zestaw zdjęć dla Ciebie.

Po jakim czasie otrzymam gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia po sesji oddaję w terminie do 5 dni od wybrania ich przez klienta.

W jaki sposób otrzymam gotowe zdjęcia?

Zdjęcia wysyłam w formie elektronicznej. Udostępniam przygotowane pliki na dysku Google do pobrania.

Jakie są warunki licencyjne, co będę mógł/mogła robić ze zdjęciami po sesji?

Standardowo udzielam niewyłącznej licencji na zdjęcia, co oznacza, że możesz używać ich tak, jak chcesz, na własny użytek, bez żadnych ograniczeń (terytorialnych i czasowych). Nie musisz się więc martwić o to, czy możesz je wykorzystać w konkretny sposób. Jednakże, nie możesz znacząco zmieniać zdjęć ani udostępniać ich do celów komercyjnych innym bez mojej zgody. Na życzenie mogę również przekazać licencję wyłączną lub przekazać autorskie prawa majątkowe do wykonanych zdjęć.

Czy jeśli stracę zdjęcia z sesji to jest możliwość ich odzyskania?

Tak, nawet jeśli stracisz zdjęcia to ja zawsze trzymam kopię zapasową przez okres minimum 5 lat od naszej sesji.

Ile trwa sesja zdjęciowa?

Wszystko zależy od nieruchomości, jej wielkości, ilości zdjęć oraz wymagań. W przypadku nieruchomości około 50m2 oraz 10-15 zdjęć najczęstszej jest to około 2 godzin.

Czy jest możliwy retusz fotografii?

Tak podstawowy retusz i edycja jest w standardowej ofercie. W przypadku bardziej wymagających czasowo prac edycyjnych nad fotografiami będzie naliczony koszt dodatkowy. Najczęściej jednak nie jest to konieczne.

Fotograf Szczecin cennik

Każda sesja jest wyceniana indywidualnie w zależności od zakresu oraz wymagań klienta. Do każdej wyceny podchodzę indywidualnie gdyż często potrzeby są różne. Dlatego też różny jest czas realizacji, a przez to kwota za taką usługę. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach oraz wymaganiach do zdjęć. Przedstawię wtedy ofertę na zdjęcia skrojoną na Twoje potrzeby.

Fotografia Szczecin, fotograf Szczecin, dobry fotograf Szczecin, fotografia wnętrz Szczecin, fotograf wnętrz Szczecin, fotografia nieruchomości Szczecin, fotograf nieruchomości Szczecin, profesjonalny fotograf Szczecin, studio fotograficzne Szczecin, dron Szczecin, fotografia lotnicza Szczecin