Jak zrobić zdjęcie do CV?

zdjęcie na LinkedIn

Jesteś tutaj pewnie dlatego iż zastanawiasz się jak zrobić dobre zdjęcie do CV. Nasze zdjęcie na profilu społecznościowym czy zdjęcie w CV to często nasz pierwszy kontakt z drugą osobą. Warto wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. Według portalu LinkedIn zdjęcie umieszczone w tym serwisie czternastokrotnie zwiększa nam szanse na odwiedzenie naszego profilu.

więcej

Sesja produktowa butów

Sesja produktowa, zdjęcia produktowe, fotografia produktowa

Ostatnio w studio miałem okazję fotografować buty dla szczecińskiego szewca Wiktora Barbaszyńskiego. Przedmiotem sesji produktowej były buty i to nie byle jakie bo czarne oksfordy ręcznie robione! To klasyczne buty szyte ramowo ze zdobieniem przy zakończeniu nakładanego noska. Buty należą przez swój kolor oraz krój do najbardziej formalnych. Dlatego najlepiej pasują na formalne okazje takie jak ślub, wieczorne wyjście do opery lub teatru czy spotkanie biznesowe.

więcej

Festiwal Słowian i Wikingów Wolin 2015

DSC_3976

Festiwal Słowian i Wikingów każdego roku przyciaga wiele osób. Zarówno ci najmłodsi jak i ci trochę starsi bardzo interesują się jak ludzie żyli na długo przed nami. Tą ciekowość można zaspokoić udając się do wioski Słowian i Wikingów. Wioska na stałe wpisana jest w krajobraz Wolina i na codzień funkcjonuje tam skansen.

więcej