|

7 powodów, dla których lepiej zlecić profesjonaliście zdjęcia swoich produktów

  1. Zdjęcia będą przedstawiały produkty zgodnie z rzeczywistością bez zniekształceń dzięki zastosowaniu odpowiedniego obiektywu. W skrócie jeśli użyjemy niewłaściwej ogniskowej do wykonania zdjęć to fotografowany produkt może zostać zniekształcony. Nie będzie wiernie oddany na fotografiach.

  2. Kolory produktów na zdjęciach będą takie jak w rzeczywistości dzięki zarządzaniu kolorem od początku procesu wykonania zdjęć. Pozwoli to zminimalizować zwroty produktów przez kolor który nie był taki jak na zdjęciach w sklepie internetowym.

  3. Produkt będzie przedstawiony na zdjęciach w atrakcyjny sposób dzięki inwencji oraz kreatywności fotografa.

  4. Przez profesjonalne zdjęcia sam produkt w oczach klienta też będzie wyżej oceniany. Pomoże to zbudować lepszą markę sklepu oraz przekonać nowych klientów że warto właśnie tutaj kupić.

  5. Oszczędzisz czas jeśli dotychczas właśnie Ty wykonywałeś zdjęcia produktów. Nie musisz już się uczyć jak uzyskać białe tło, poprawnie oświetlić produkt czy jak poprawić ostrość. Nie musisz również sam wykonywać zdjęć. Jeśli wykonywałeś zdjęcia samodzielnie to pewnie wiesz że nie jest to taki szybki proces…

  6. Wysoka rozdzielczość oraz jakość zdjęcia, można swobodnie przybliżać zdjęcie aby zobaczyć fakturę czy detale produktu. Kupujący będzie mógł zobaczyć produkt z bliska i przekonać się czy to jest to czego szuka. Zmniejsza to dyskomfort kupowania rzeczy na odległość których nie widzimy na żywo.

  7. Standaryzacja zdjęć katalogowych, produkty będą na tej samej wysokości na zdjęciach oraz podobnie oświetlone. Zdjęcia będą wyglądać spójnie w sklepie internetowym. Poprawi to ocenę sklepu internetowego w oczach potencjalnego klienta.
Dlaczego warto zlecić profesjonaliście zdjęcia swoich produktów, zlecenie zdjęć produktowych, 7 powodów dla których warto zlecić wykonanie zdjęć dla Twojego sklepu

Podobne wpisy